top of page
הדר-בלי-כןתרת.jpg

לחבר בין הנקודות:

מעבדה פסיכומאגית-קונסטלטיבית

עם אילי אדטו וקרן שפע לב

סוכות, 5-7.10 סיציליה.

שלושה ימים של חקירה, רפואה, חיבור לרשת והתאוורות מהדחיסות והכאוס שאנו מרגישים בעת הזאת בארץ. ימים להיטען, להתחזק, ולמצוא מרכז פנימי יציב יותר על מנת להישאר באיזון בזמן הזה ולזכור שזה עוד סיבוב של האנושות, דלת מסתובבת שככל שנגדיל בפתחה את האור, היא תוביל אותנו למקום יותר בטוח. 

לפרטים נוספים ובירורים דברו עם שרון

fantasy-house-forest-fairytale-hut-mushroom-flowers-illustration-generative-ai.jpg
עוד קצת חומר קריאה על מהות המעבדה: 

זוהי הזמנה לצלילת עומק אל רובדי ריפוי לא שיגרתיים ורב מיימדים בעבודה המשותפת בין ריפוי בשיטת הקונסטלציה המערכתית-משפחתית ופלנט מדיסין

בעמק ירוק וציורי ליד רגוסה שבדרום מזרח סיציליה נצא למסע ריפוי בן 3 ימים, שהואפתח כניסה, פורטל, אל מרחבי הנפש והתודעה שלנו. דרך הנכחה והיזכרות לחיבור שלנו אל שושלת האמהות והאבות שלנו. תנועה שהיא בו זמנית קבוצתית ואישית אל מקור השבר המערכתי ואל הביטוי הרגשי שנצרב שם בעומק ארועי ומכאובי העבר של השושלת. אותו ׳מטען׳ הגיע עד אלינו, בדיוק באותה דרך בה הגיעו אלינו החיים עצמם: דרך אבינו ואמנו. אז, שם נתחיל. 


בתשומת לב מירבית, צעד אחרי צעד פנימה, כקבוצה שהיא ישוות ריפוי אחת נחבור לגלות את המקום בו שוכן כח החיות שלנו שלרוב מוסתר תחת שכבות של פגיעות, כאב וחוסר. 

על קונסטלציה כריטואל מערכתי.

המקורות השמאנים-שיבטיים של שיטת הקונסטלציה המערכתית-משפחתית נטועים עמוק בתרבויות שידעו לשמור על חיבור חי וקיים בין ה׳כאן ועכשיו׳ אל שושלות האמהות והאבות שלהם. אינטליגנציה כמוסה וקדמוניות נפתחת בפנינו בתהליך שהקונסטלציה והריטואל המערכתי מאפשרים. 


זו הזמנה אל טקס ריפוי שהוא פתח כניסה, פורטל, אל מרחבי שושלת האמאות ושושלת האבות שלנו. תנועה שהיא בו זמנית קבוצתית ואישית אל מקור השבר המערכתי ואל הביטוי הרגשי שנצרב שם בעומק ארועי ומכאובי העבר של השושלת. אותו ׳מטען׳ הגיע עד אלינו בדיוק באותה דרך בה הגיעו אלינו החיים עצמם: דרך אבינו ואמנו. אז, שם נתחיל. 
בתשומת לב מירבית, צעד אחרי צעד פנימה, כקבוצה שהיא ישויות ריפוי אחת נחבור לגלות את המקום בו שוכן כח החיות שלנו שלרוב מוסתר תחת שכבות של פגיעות, כאב וחוסר.


בתהליך המשותף של קונסטלציה ופלנט מדיסין הקודם בישראל בחג שבועות, קרן ואילי יחד עם חברי הקבוצה חקרנו ומצאנו שקונסטלציה מאפשרת חיבור נקודות, ודרך חדשה לראות. תכונות, זכרונות ופצעים שעלו והציפו בשלב העבודה המוקדם עם ה׳כוונה׳ עובדו בזמן התהליך עם המדיסין. לאחר מכן הקונסטלציה אפשרה גם ליווי של תחילת תהליך האינטגרציה האישי של כל משתתף\ת ביום שאחרי הטקס. 


במפגש הבא בין קרן ואילי בסיציליה, נאפשר לריטואל המערכתי הקונסטלטיבי להיות איתנו שוב בשלב ה׳כוונה׳, ה׳אינטגרציה׳ וגם בצורת ׳אזורי ייצוג׳ של איכויות תודעתיות במרחב המשותף עם המדיסין. אלו יאפשרו מקום להשראה או מדיטציה שיהיו נוכחים איתנו בכל שלבי התהליך.

קרן.jpg

קרן שפע לב

קרן שפע לב • מוציאה לאור, אומנית ריפוי, תראפיסטית ליחידים וזוגות בריפוי פצע המקור, מורת דרך, מלווה א/נשים במסע לריפוי הילד/ה הפנימי/ת ומתמחה בפוסט טראומה של פגיעה מינית/פיזית/רגשית ממושכת בילדות.

מנחה טקסי ריפוי וסדנאות, מחזיקה מרחבים, ומכשפה טובה.

במאית הסרט - היהלום שבפנים.

יוצרת ומופיעה ב- חומר נפש| מופע.טקס.ריפוי.

כתבה את הספר - מוציאה לאור. 

1אורי__edited.jpg

אילי אדטו

היפנותרפיסט, מטפל, מורה ומנחה קבוצות בשיטת הקונסטלציה המשפחתית-מערכתית החי בין לונדון לסיציליה ומנחה סדנאות עומק בבריטניה וברחבי העולם. ראש בית הספר לקונסטלציה מערכתית בלונדון 
‏London School of Systemic & Family Constellation
מרצה אורח בכנסים בינלאומיים בתחום הטיפול המערכתי וקונסטלציה.
מנחה מוסמך בשיטת ה׳ריטואל המערכתי
‏Systemic Ritual‏®
עבודה טקסית-טיפולית שממוקדת בשדה השושלת ובכלים שמאניים עתיקים בשילוב עם קונסטלציה מערכתית.

על המקום

Bustan Ibleo - אודותינו

הבוסתן האהוב שלנו הוא מקום של פשטות וקסם, גן עדן בטבע. מקום שהוקם בכדי לאפשר מרחב ייחודי ליצירה וריפוי. מקום של יופי פראי והשראה. בית האבן הישן נמצא על גדות נחל סן לאונרדו עם מפל מים ובריכה טבעית ממש בפתח ביתנו.

מקום מפגש בין מיימדים ובין אלו ההולכים בדרך החיפוש אל נבכי התודעה. הבוסתן הינו מרכז לעבודת טיפול מערכתית ולימוד שיטת הקונסטלציה. בנוסף, הבוסתן מארח ארועי אמנות בינלאומיים בתחום האילתור הרב-תחומי שהם נקודת חיבור בין רוח, מוזיקה, תנועה ואמנות ויזואלית.

על המנחים

הרשמה בטופס המצורף

בכפתור ההרשמה תופנו לשאלון שיסייע בידינו לדעת האם המעבדה תתאים ותיטיב עימכם וכן על מנת לתת לכםן את השירות המרפא והמיטיב.
מלאו את השאלון  ונחזור אליכםן. 

הרשמה
bottom of page